Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου 2021

Η Σκόπελος την υπεροχή, η Σκιάθος την πρόκριση 1-2

ΔΕΙΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΘ
Μία υπέροχη ποδοσφαιρική αναμέτρηση παρακολουθήσαμε σήμερα στο Δημοτικό Στάδιο Σκοπέλου, κατά την οποία η Σκιάθος πήρε την πρόκριση [1-2] στον νοκ άουτ αγώνα για το κύπελλο ΕΠΣΘ.

Η ομάδα της Σκοπέλου είχε την υπεροχή και τις ευκαιρίες στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα, εξαιρουμένου του α' 15λέπτου της παράτασης, όπου και δέχθηκε το δεύτερο γκολ.

Τα τελευταία λεπτά της παράτασης εξελίχθηκαν σε θρίλερ με τους ποδοσφαιριστές της Σκοπέλου να ζητούν πέναλτι σε δύο φάσεις, όπου η εστία της Σκιάθου πολιορκήθηκε, αλλά τελικά δεν έπεσε...